Türkiye'nin ilk Kokusuz ve Dumansız Jel Keratini; torinokeratin.com

Türkiye'nin En Büyük Saç Bakım Ürünleri Üreticisi Torino Jel Keratin, yıllardır hizmet verdiği toptan perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. Torinokeratin.com . toptan ve perakende mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada  takipçimizin sevgisini kazandığımız gibi her gün yeni ARGE çalışmalarıyla 

e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz. 

Mutlu Müşteri Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Torinokeratin.com ,  e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Torino Jel Keratin Saç Bakım ürünlerinde hızlı değişen teknolojiyi yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur. 

Kalite Garantisi torinokeratin.com 'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. 

Güvenli Alışveriş torinokeratin.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. torinokeratin.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. 


Torinokeratin.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.

torinokeratin.com Türkiyenin ilk Kokusuz ve Dumansız Jel Keratini - Torino Jel Keratin - Torino Keratin -Torino Botox - Torino Keratin Botox