Torino Keratin

Torino Botox

 Düzleştirme İşlemi ve Botox Bakımı 

 

Sık Sorulan Sorular

 

Soru: Keratin Nedir?

Cevap:  Keratin, doğal olarak saçta (ve tırnaklarda) bulunan bir proteindir. Bu protein saçın, tırnakların ve dişin dış tabakasının yapı taşı, temel bileşenidir. Keratinosit ise epidermis ve kıl foliküllerinin neredeyse tamamını oluşturan hücrelerdir. Stratum corneum veya kıl şaftındaki keratin sentezinden sorumludur. Keratin, profesyonel bir stilist tarafından uygulandığında saçı(şaftını) güçlendirir. İpeksi, elektriklenmemiş ve parlak saçlar elde edilir. Torino Jel Keratin & Torino Botox

Soru: Keratin Bakımı Nedir? (Torino Botox)

Cevap: Torino keratin bakımı (Torino Keratin Botox) yıpranmış, solmuş, cansız ve asi saçları düz, parlak, sağlıklı saçlara dönüştüren bir düzeltme ve bakım (Torino Botox) işlemidir. Saç düzleştirici (maşa) kullanılarak yada saçta sarılı bekletilerek saçlara uygulanır, saçlar canlanır ve hasarlı saç onarılır. Saç daha güçlü, pürüzsüz ve daha yönetilebilir olur.

Soru: Torino Keratin Uygulamasını Ev’de Kendim Yapabilirmiyim?

Cevap:  Torino Keratin uygulamasını evinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.Torino botox veya Torino düzleştirme işlemi için, size yardımcı olacak bir kişiyle birlikte Torino Keratin 3’lü Set içerisinde bulunan 1)Torino Tuzsuz Şampuan 2)Torino Jel Keratin 3)Torino Saç Bakım Maskesini sırasıyla uygulayınız

Torino Keratin uygulaması için https://www.torinokeratin.com/urun-uygulama- ziyaret ediniz.

 

Soru: Torino Keratin & Botox Bakımı Kalıcı mı?

Cevap: Hayır.  Torino Keratin  Botoks ve düzleştirme uygulamaları geçicidir, ancak sonuçlar yaklaşık 12 ile 20 hafta arası sürer. (Ne kadar çok yıkarsanız, saç normale o kadar çabuk döner) Evde Torino Keratin bakımını (Torino Botox) düzenli yaparsanız maksimum süreye ulaşabilirsiniz

Torino Keratin uygulamasından sonraki günlerde en iyi verimi alabilmek için Saçlarınızı tuzsuz şampuan ile yıkayınız. (600 ml) Torino Tuzsuz Şampuan ve Torino Saç Bakım Maskesini  kullanmanızı öneriyoruz.

 Soru: Torino Keratin Bakımı Saçlarım için İşe Yarayacak mı?

Cevap: Torino Keratin Botox bakımı ve ürünleri kalın, kıvırcık veya kaba saçları düzleştirmek ve onarmak(torino botox) için kullanabilirsiniz. Torino Jel Keratin, koku ve duman yapmayan nano teknolojili formül sayesinde saçınızı nemlendirir, parlaklık kazandırır.

Torino Keratin Botox  bakımı hasar görmüş veya kimyasal olarak işlenmiş saçlar için uygulanan en iyi bakımdır. (renkli, perma, fön, boyanmış veya ağartılmış gibi).
Torino Keratin içeren saç bakım ürünleri, hasarı onarmak, kıvrılmaları azaltmak ve saçları korumak adına tüm saç tipleri için uygulanabilir.

Soru: Torino Brezilya Fönü (Torino Düz Saçlar)  Yüklemesi Nasıl Uygulayacağım?

Cevap: Brezilya Fönü saça yaptırılan bir keratin bakım türüdür. Genelde en çok kadınların tercih ettiği bir saç bakımıdır. Saçlarınıza keratin uygulanarak kıvırcık ve dalgalı saçların dümdüz hali alma şeklidir. Torino Brezilya Fönü işlemi için, https://www.torinokeratin.com/urun-uygulama-  web sitemizden ürün kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Soru: Torino Keratin bakımı Keratin Botox  Yüklemesi Nasıl Uygulayacağım?

Cevap: Keratin bakımında, Torino Jel Keratin ürünleri çoğu kuaför tarafından kullanılmaktadır. https://www.torinokeratin.com/urun-uygulama-  web sitemizden ürün kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Soru: Boyalı Saçlar için Torino Keratin Bakımı?

Cevap: Profesyonel saç stilistlere göre torino keratin, işlem görmüş saçları iyileştirebilir. Torino Botox bakımı nemlendirir ve canlılık kazandırır Aynı zamanda saç rengini kapatmaya yardımcı olur. Bir Torino keratin botox bakımı almak için en iyi zaman saç boyamadan 10 gün önce veya 10 gün sonradır.

Soru: Torino Jel Keratin saça zarar verir mi?

Cevap: Keratin bakımı uygulamasında kullanılan ürünlere dikkat edildiğinde ve keratin bakımı sık uygulanmadığı sürece keratin uygulamasının saçınıza bir zararı olmaz.

Torino Jel Keratin  nano teknoloji kullanarak geliştirilmiş saç bakımı ve düzleştirme ürünüdür.

 

Soru: Keratin Saç Uzatır mı?

Cevap:  Torino keratin ve torino ürünleri Torino Keratin şampuanı ve Torino Keratin Saç Bakım Maskesini kullanmak mevcut saçlarınızın güçlü ve parlak olmasına ve kolay taranmasına yardımcı olur, saç büyümesine yardımcı olduğu bazı uzmanlar tarafından söylense de kesin bir sonuç yoktur.

Soru: Keratin Seviyesi Nasıl Artırılır?

Cevap: Keratinin seviyesini artırmak için, keratin proteini bulunan gıdalar tüketerek veya keratin geliştirici ürünler uygulamalısınız. Torino Botox & Torino Jel Keratin

Soru: Aşırı Keratin Saç Döker mi?

Cevap: Saç hastalıkları saç kökleri ile ilişkili bozukluklardır. Saç dökülmelerinde bir takım faktörler yer almaktadır. Genetik, diyet, endokrin anormallikler, sistemik hastalıklar, ilaç alımı ve saç ekimi anormallikleri saç dökülmesine neden olabilir.

Saça uygulanan keratin kalitesine dikkat ettiğiniz sürece saç dökülmesine neden olmaz. Torino Keratin uygulamasından sonraki ilk birkaç gün boyunca saçınızı kendi haline bırakın. Keratin hala yumuşaktır ve çalışmaya devam etmektedir, bu nedenle saçlarınızı at kuyruğu gibi toplarsanız, saç dökülmesine neden olabilir. Sağlıklı saçlar için Torino Tuzsuz Şampuan ve Torino Onarıcı Saç Bakım Maskesini kullanmanızı öneriyoruz.

Soru: Keratin Saç Dökülmesini Önler mi?

Cevap: Torino Keratin Botox bakımlarının birçok avantajı var. Bunlardan biriside saç dökülmesini önlemesidir. Saçları pürüzsüz bırakır, ancak kalın, kıvırcık ve kaba saçlarda en iyi sonuç verir. Saçınız zaten düz, ince ise bu sizin için en iyi tedavi olmayabilir. Torino Keratin bakımını saç dökülmesini önleme amacı ile almamalısınız. Bildiğiniz üzere saç dökülmesini gidermenin tek yolu keratin değildir!

 

Soru: Keratin Seviyesi Nasıl Artırılır?

Cevap: Keratinin seviyesini artırmak için, keratin proteini bulunan gıdalar tüketerek veya keratin geliştirici ürünler uygulamalısınız. https://www.torinokeratin.com